12.8 C
Hamburg
Çarşamba, Ekim 21, 2020

Bentour’den muhteşem Comedy ve Magic Night Galası…

02_LandofLegendsBentour Reisen,  Almanya, Avusturya ve İsviçre’den gelen Seyahat Acenta Partnerleriyle Antalya’da buluştu. Belek de misafir edilen çalıştay ve eğlenceyi birleştirip gelenek haline gelen Bentour Comedy ve Magic Night organizasyonu büyük bir başarıya imza attı.

ELBE EXPRESS/İŞ DÜNYASI

800 katılımcının katıldığı organizasyon kapsamında 3 gün boyunca Türkiye’nin misafirperverliğini yaşayarak, bir çok önemli bilgileri toplayıp Gala Gecesinde beraber eğlenme fırsatını kaçırmadılar.

Organizasyonun 1inci günün sabah seansında katılımcılar Bentour tarafından sunulan Antalya ya da Side turlarına büyük rağbet gösterdiler. Akşam yemeğine takiben Rixos Land of Legends tesisin cocktail davetinde ağırlanan misafirler, çeşitli su animasyonları ve Müzik tiyatrosundan oluşan gösteri ile büyülenerek, workshop öncesi motive oldular.

Organizasyonun en önemli günü olan Cuma 24 Kasım tarihinde katılımcılar sabah seansına Gloria Hotels & Resorts tesisinde 2018 katalog tanıtımı ile başladılar. Bentour Reisen Product/Ürün Müdürü Dieter Reiser ve Pazarlama Müdürü Christian Hauk ziyaretcilei 2018 Türkiye Katalogun yenilikleri ve diğer ülkeleri kapsayan „Select“ Kataloğu hakkında bilgilendirdiler.

Gloria otel grubunun tanıtımı ve 30 otel partnerlerin katkıları ile oluşan fuar organizasyonu da programın diğer bölümünü oluşturdular. Rotasyon sistemi ile gruplar halinde programın gerçekleşmesi, ziyaretin bireysel görüşmeler yapılmasını sağlayarak verimli geçmesine neden oldu.

05_Amphitheater

Ziyaretciler konakladıkları otellerden, Akşam gerçekleşen Gala gecesinin ev sahipliğini yapan, Antalya Lara da yeni açılan Royal Seginus oteline getirildi. Katılımcılar bu yıl  Adalya Elite Lara, Aska Lara, Barut Lara, Delphin Imperial, Susesi Luxury ve Royal Seginus, Gloria Golf Resort ve Gloria Serenity Resort otelleri tarafından sağlandı.

Bentour Reisen Incoming Partneri Novanta Touristik bütün lojistiği büyük bir titizlik ile sağlayarak, organizasyonda mükemmel bir iş çıkardı.

08_Deniz_Buehne

Bentour Reisen CEO su Deniz Uğur, sahne alarak büyük Gala gecesini başlattı. Duygusal bir konuşmayla Deniz Uğur kendisinin ve ekbinin Türkiye Turizmi için büyük bir aşkla çaba gösterdiklerini ifade ederkeni son iki yılda Türkiye Tanıtımını yoğun bir şekilde sürdürdüklerinin ve Türkiye yi aktif bir şekilde pazarladıklarının altını çizdi. Ürün yelpazesinin genişlemesine rağmen Bentour Reisen bir Türkiye Spesiyalisti olarak faliyetlerini sürdürecektir.

Deniz Uğur „Seyahat Acentelerin ve Turizmdeki partnerlerimizin destekleri sayesinde şu an sona ermekte olan mali yılında artış sağlayabildik“ diye sezonu olumlu yorumlarken, „Bentour Comedy ve Magic Night organizasyonu ıle 2018 startı ve programın tanıtmanın dışında salonda bulunan bütün ziyaretcilere ve partnerlerimize başarılı geçen 2017 yılı icin teşekkür etmek istiyoruz

IMG_3459

Bentour kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Uğur da misafirlere bir Video Mesajı ile selamlayıp moral verirken geceye damgasını vurdu. Kadir Uğur dünya turu kapsamında Kap Verde Adaları ve Antillerin arasında Atlas okyanusunda Yelkenli yat ile sehir halinde bulunuyor.

SunExpress CEO su Jens Bischof, bu yıl da ana sponsor olarak organizasyona destek olan SunExpress adına ziyaretcileri selamlayıp, Havayolu şirketin gelişi ile ilgili bilgileri aktarırken, Bentour ve Sun Expressin işbirliğinin de altını çizdi: „Tatil hayallerin gerçekleşmesi, Bentour Reisen ve SunExpressin ortak hedefidir. Yıllardır Türkiye Turizmi icin reklam kampanyaları lanse ederken, SunExpress Türkiye icin son derece onemli bir partner olmaktadır.“

03_GetTogether

2017 yılında da Bentour Comedy ve Magic Night in Bayrağı olarak yaklasık 600 seyahat Acenta yetkilierini ve Basın Mensuplarını Almanya, İsvicre ve Avusturya da bulunan 10 şehirden Antalya ya getiren SunExpressin CEO su Jens Bischof, bu organizasyona akfif olarak destek olabilmenin gururunu yaşadıklarını belirtti.

2018 BENSWISSCLUB otellerin plaketleri sahne de kendilerine takdim edilrken , bu yıl ilk defa Pine Bay Resort, Delphin Be Grand ve Royal Seginus bu yüksek prestijli bröveye sahip oldular

Her yıl odluğu gibi gecede 2018 sezonun en iyi satış yapan acenta ödül töreni de gerçekleşti:  Ödüllerin sahipleri bu yıl Al-Star Reisebüro Herford/Bielefeld, Magic Tours Dinslaken ve Aydeniz Reisen Will/Isvicre Acentalarından oluştu.

12_Fatih

Gecenin eğlence kısmında Bentour Reisen bu yıl ilk defa programa bir Sihirbazı dahil etti: 2011 yılında sihir dünyasının Oskarı olarak da bilininen yüksek prestijli Merlin Award sahibi Doruk Ülgen 30 dakikalik şovu ile seyircileri mest ederken, programın ikinci kısmında sahne alan Almanya komedi dünyasının en önemli sanatcılarından Türk kökenli Fatih Cevikkollu seyircileri güldürdü.

Gecede Türkiye‘den System Error Müzik grubu katılımcıları muhteşem performansı ile dans pistine çekerek, gecenin finalinde eğlendirdi

FOTO GALERİ

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Live-Ticker zu Corona-Pandemie / Corona ile ilgili güncel Haberler

21.10.2020 12:19 Uhr 10406 bestätigte Fälle in Hamburg 201 seit gestern 72 davon im Krankenhaus (+ 1 seit gestern) davon 25 auf der Intensivstation (+ 5 seit gestern) 7900...

Olaf ist zurück: Erster Trailer zum neuen Eiskönigin-Film

Elbe Express / Haber Merkezi Teaserbild: Verleih / Disney+ Die beiden "Die Eiskönigin"-Teile kann man wohl...

Akşener: İstanbul İl Başkanımız, Ümit Özdağ hakkında suç duyurusunda bulunacak

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, partisinin il başkanı Buğra Kavuncu’nun kendisine "FETÖ'cü" diyen Ümit Özdağ hakkında suç duyurusunda bulunacağını açıkladı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

SON HABERLER

Live-Ticker zu Corona-Pandemie / Corona ile ilgili güncel Haberler

21.10.2020 12:19 Uhr 10406 bestätigte Fälle in Hamburg 201 seit gestern 72 davon im Krankenhaus (+ 1 seit gestern) davon 25 auf der Intensivstation (+ 5 seit gestern) 7900...

Olaf ist zurück: Erster Trailer zum neuen Eiskönigin-Film

Elbe Express / Haber Merkezi Teaserbild: Verleih / Disney+ Die beiden "Die Eiskönigin"-Teile kann man wohl...

Akşener: İstanbul İl Başkanımız, Ümit Özdağ hakkında suç duyurusunda bulunacak

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, partisinin il başkanı Buğra Kavuncu’nun kendisine "FETÖ'cü" diyen Ümit Özdağ hakkında suç duyurusunda bulunacağını açıkladı.

Alman istihbaratı WhatsApp yazışmalarını okuyabilecek

Almanya’da Bakanlar Kurulu, istihbarat servislerinin WhatsApp yazışmalarını okumasına izin veren yasa taslağını bugün görüşecek. Elbe Express / Haber Merkezi

Fratzscher: Almanya diğer ülkelerden daha başarılı değil

Alman iktisatçı Fratzscher, vaka ve ölü sayısına bakıldığında Almanya'nın koronavirüsle mücadelede diğer ülkelere göre daha başarılı olduğu algısının gerçeği yansıtmadığını söyledi.